HOME - GALERIE - LINKY - KONTAKT - COPYRIGHT
Vstupní předsálí galerií Dobrého světla

Virtuální galerie Dobrého světla jsou rozčleněny do několika kategorií. Rozdělení není nijak striktní a je tady jenom proto, aby se fotografie neválely na jedné nevzhledné a nepřehledné hromadě. Do jednotlivých galerií se dostaneš pomocí tlačítek s jejich jmény na levé straně.

U každé fotografie jsou uvedena technická data a postupně se snažím doplňovat i slovní komentáře s okolnostmi kolem jejího vzniku.

Každou fotografii si můžeš zobrazit ve třech různých velikostech - MIN (680pix), NORM (880pix) a MAX (1140pix) - v závislosti na nastaveném rozlišení Tvého monitoru se může stát, že bude fotografie příliš velká na to, aby byla vidět celá. Kliknutí přímo na náhled (thumbnail) odpovídá velikosti NORM.

Každá z vystavených fotografií je miniaturou (ano, i těch 1140pix je miniatura), vytvořenou zmenšením zdrojového souboru, ze kterého je možno vytvořit kvalitní tisky téměř libovolného formátu. Proto tyto virtuální galerie slouží zároveň jako katalog pro sekci Objednávky.

Jako poslední položka v seznamu jsou zařazena časosběrná videa, vytvořená ze sérií tisíců fotografií snímaných v průběhu řady hodin. Takto fotograficky "nasbíraný" čas je pak přehráván formou videa mnohonásobnou rychlostí.

Tyto stránky byly naposledy aktualizovány dne 29.04.2023

 

Jsi tady:  Home / Vstupní předsálí